Oficjalna inauguracja rozgrywek Ligi Okręgowej

W najbliższą sobotę - 20 sierpnia- przed meczem zaplanowanym w Wojcieszycach na godz. 18 pomiędzy Woskarem Szklarska Poręba a Pogonią Świerzawa odbędzie się oficjalna inauguracja sezonu Ligi Okręgowej drużyny ze Szklarskiej Poręby.

Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele jeleniogórskiego OZPN. Podczas uroczystej inauguracji Woskar otrzyma specjalny puchar za zwycięstwo w ubiegłorocznych rozgrywkach A-klasy. Przed meczem w trakcie i po jego zakończeniu organizatorzy zapraszają kibiców na słodki poczęstunek.

Samo spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Przed rokiem obie drużyny występowały jeszcze w A-klasie, zdecydowanie dominując w tych rozgrywkach. Oba zespoły wywalczyły awans tocząc do ostatniego meczu zaciętą walkę o mistrzostwo. W ostatnim meczu sezonu Woskar wygrał w Wojcieszycach 2:0 po bramkach Krzysztofa Jahna i Marcina Bednarczyka. Rozgrywki w Lidze Okręgowej lepiej rozpoczęli jednak świerzawianie, którzy rozbili u siebie Łużyce Lubań 5:1, Woskar "tylko" zremisował z Olimpią Kamienna Góra 1:1 choć z przebiegu spotkania był drużyną lepszą.